Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warsztat zajmujący sie elektronika samoch. w wawie...szukam

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Warsztat zajmujący sie elektronika samoch. w wawie...szukam

    Zamieszczone przez djczas
    1.4 tdi jest ale w fabi a nie w octavi moze 1.6 fsi
    a może oni myślą że fsi do diesel :jump:

  • #2
    Warsztat zajmujący sie elektronika samoch. w wawie...szukam

    Moze mi ktos polecić jakiś warsztat zajmujący sie elektronika który by mi zdiagnozowal autko i wymienił uszkodzone elementy? Mianowićie chodzi o przepływke i lambde..takie błedy mi wywala..ale np lambda może być ok tylko przez przepływke moze głupiec i stad bład....a wymienić wszystko to zadna sztuka :? ......problem jest w tym ze zaraz bedzie 1 maj i wszystkie firmy zajmujace sie elektronicznym tuningiem sa zawalone robota .......dlatego szukam jakiegoś warsztatu nie zwiazanego z tuningiem.....ASO raczej odpada.... :szeroki_usmiech .
    Sprawa dośc pilna bo niedługo przy takim spalaniu dostane złota karte na BP :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :lol:

    Komentarz


    • #3
      Re: Warsztat zajmujący sie elektronika samoch. w wawie...szu

      Zamieszczone przez
      Moze mi ktos polecić jakiś warsztat zajmujący sie elektronika który by mi zdiagnozowal autko i wymienił uszkodzone elementy? :lol:
      tylko typowe usterki - nietypowe rozwiązania - ELEKTRONIKA MECHANIKA SAMOCHODOWA | CHIPTUNING ! :twisted:

      Komentarz


      • #4
        i jestes pewien ze nie są zawaleni robotą przez Bemowem? :wink: :szeroki_usmiech

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez
          i jestes pewien ze nie są zawaleni robotą przez Bemowem? :wink: :szeroki_usmiech
          przeciez skrzydel i silnika odrzutowego nie montuja do pikusia ... dzwon i pytaj to nie boli :szeroki_usmiech

          Komentarz


          • #6
            Jezeli chodzi o 1,8T to chyba lepiej do Andrzeja Poniedzialka z Unitronic ?
            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

            STOP ECO-TERRORISM!

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Purchawa
              Jezeli chodzi o 1,8T to chyba lepiej do Andrzeja Poniedzialka z Unitronic ?
              wiem. :idea: .....niestety zarobiony do końca kwietnia :cry:

              Komentarz


              • #8
                A moze pogadaj z Bapitem i niech pozyczy Ci na moment swoja przeplywke ?
                Piotruś
                AGR(RIP) + ALH

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X